WKS Zabrnie - strona nieoficjalna

• WITAMY NA STRONIE KLUBU WKS ZABRNIE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LZS Majdan Zbydniowski - LZS "Huragan" Zdziechowice 1:0
  • LZS Wola Rzeczycka - LZS "Domex - Płomień" Trześń 1:1
  • LZS Furmany - WKS Zabrnie 1:3
  • LZS "Termopol" Żabno - LZS Zbydniów 2:0
  • LZS "Jagiełło" Pilchów - Parafialny KS "Emaus" Gorzyce 1:2
  • LZS "Radosan" Radomyśl - pauza

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Pogoda

Zmagania ligowe czas zacząć!!!

• autor: mati.18, 2011-08-19 13:29

Po ponad dwu miesięcznej przerwie przyszedł najwyższy czas na to, aby znów poczuć piłkarskie emocje związane z rozpoczęciem nowego sezonu 2011/2012. Już od najbliższej niedzieli będziemy mogli uczestniczyć w rywalizacji, której celem jest awans którejś z drużyn naszej grupy do "A" klasy.

Już na samym starcie przyjdzie nam stoczyć trudny bój o pierwsze ligowe punkty, bowiem nasza drużyna zmierzy się na własnym boisku z zespołem "Termopolu" Żabno.

Nasz najbliższy rywal to bardzo doświadczony zespół, potrafiący dobrze grać w piłkę, czego dowodem było uplasowanie się tej drużyny na drugiej pozycji w tabeli na koniec zeszłego sezonu. Sami mogliśmy się najlepiej przekonać o tym, że to dobrze poukładany i zgrany zespół, gdyż rywalizując z nimi w poprzednim sezonie, niestety musieliśmy dwukrotnie uznać ich wyższość. Inne mecze tego zespołu również pokazały, że to naprawdę dobra i wymagająca drużyna, z którą wygrać nie jest łatwo. Dlatego też w niedzielę nie można spodziewać się łatwej trzy punktowej zaliczki. O zwycięstwo w tym meczu raczej nie będzie łatwo - aby je odnieść, nasi zawodnicy będą musieli się nieźle napracować.

Niewątpliwie dużą korzyścią dla nas jest atut własnego boiska, na którym to już nie raz prezentowaliśmy bardzo wysoki poziom w rywalizacji z zespołami mogłoby się wydawać od nas lepszymi. Aby wygrać musimy podejść do tego meczu z dużym spokojem, koncentracją i świadomością, że nie gramy z przeciętniakiem, bo w innym razie może się to dla nas źle skończyć, a z pewnością nie chcielibyśmy już na samym początku zawieść siebie i naszych kibiców.

Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 16:00. Zawodników WKS-u zapraszamy do szatni klubowej na godzinę 15:15.

Prosimy o głośny doping ze strony naszych kibiców, których serdecznie na ten mecz zapraszamy. Chłopaki dajcie z siebie wszystko i zaprezentujcie się z jak najlepszej strony. Nikt nie miałby nic przeciwko, gdybyśmy nowy sezon rozpoczęli od zdobycia kompletu punktów, czego szczerze Wam życzę. Pozdro WKS!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

LZS Majdan Zbydniowski 1:0 LZS "Huragan" Zdziechowice
LZS Wola Rzeczycka 1:1 LZS "Domex - Płomień" Trześń
LZS Furmany 1:3 WKS Zabrnie
LZS "Termopol" Żabno 2:0 LZS Zbydniów
LZS "Jagiełło" Pilchów 1:2 Parafialny KS "Emaus" Gorzyce
LZS "Radosan" Radomyśl pauza

Galeria Klubu
Ładowanie...

LZS FurmanyWKS Zabrnie
LZS Furmany 1:3 WKS Zabrnie
2011-10-30, 14:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.